Taliansko, Bibione, hotel Playa **

Dovolenka – za málo peňazí veľa muziky

hotel PLaya Bibione, Taliansko

Termín:2024
jún až september

Bežná cena: 498,-€

Naša cena: 438,-€/raňajky v cene

 • 8 dní / 7 nocí
 • Zumba

 • Autobusom

 • Polpenzia 538,-€/osoba

hotel Playa, Bibione, Taliansko izba
Bibione, Taliansko, pláž
Bibione, Taliansko, plážový volejbal

Hotel Playa **, letovisko Bibione, Taliansko

Tento hotel vám poskytuje relax, výborné služby, more so súkromnou plážou iba 30m od hotela. Na pláži nájdete zlatý piesok, plynulý vstup do mora, volejbalové ihrisko.

V hoteli nájdete spoločenskú miestnosť, terasu s výhľadom na more, bar, výťah, hotel je centrálne klimatizovaný.

Pre hotelových hostí je pripojenie na WIFI dostupné v celom hoteli.

V cene je zahrnuté

 • Doprava klimatizovaným autobusom

 • Ubytovanie v hoteli Playa**

 • Polpenzia (týka sa vyššej ceny)

 • Zumba (nepovinné, CK si vyhradzuje právo na zmenu typu cvičenia)

Čo nie je v cene

 • Komplexné cestovné poistenie – 2€/os./deň – možné doobjednať

 • Fakultatívne výlety
 • Pobytová taxa: 5,-€ (povinný poplatok)

 • Na jednu izbu je k dispozícii na pláži slnečník, lehátko a kresielko – cena 38,-€/pobyt (cena je orientačná)

Aktuálne počasie

Informácie o destinácii

Bibione je jednou z najkrajších prímorských lokalít na Jadranskom pobreží. Rušné mestečko ponúka kultúrne i športové vyžitie všetkým vekovým kategóriám. Rozľahlé piesočné pláže, plytké morské dno a veľa aktivít na pláži ocenia ako deti, tak dospelí. Nechyba tu samozrejme súkromná pláž, pre našich štvornohých kamarátov (pláž Pluto). Tu môžete tráviť prekrásne dni pri mori v spoločnosti vašich psích miláčikov. Pre športovcov Bibione ponúka cyklistickú a pešiu trasu pozdĺž mora, ideálne na šport pod holým nebom. Početné obchody, reštaurácie, pizzerie, zmrzlinárne a cukrárne vám umožní tráviť prekrásne spoločenské večery, alebo nákupy. Starostlivosť o zdravie a relax vám ponúknu miestne kúpele v Bibione, v ktorých má náš hotel dohodnuté cenové zvýhodnenie v širokej oblasti SPA. Miestne kúpele sú ideálnym miestom na trávenie dovolenky so starostlivosťou o zdravie a relax.

Geografia

Bibione je stredne veľká časť mesta, ale má iba okolo 3000 obyvateľov. Je rozdelené na niekoľko častí; Lido dei Pini, Bibione Pineda, Bibione Centro. Je to turistické mesto, ktoré radi navštevujú turisti z Nemecka, Rakúska, Maďarska, Česka, Slovenska a Ruska. V posledných rokoch narastá počet turistov z iných krajín, ako napríklad Holandsko, Belgicko, Poľsko, a ich počet stále rastie. Mesto ponúka viac ako 500.000 lôžok na spanie v hoteloch, kampingoch alebo víkendových domčekoch. Turisti sem chodia najmä medzi májom a septembrom, kedy je tu veľmi teplo oproti krajinám, odkiaľ pochádzajú turisti. Obchody a pláže sú tiež len cez sezónu otvorené.

Tradíciou mesta je, že každý utorok sú na parkovisku pred lunaparkom trhy. Môžete tu kúpiť rôzne veci; oblečenie, uteráky, syry, čerstvé ovocie a originálne talianske salámy. Nachádza sa tu aj obchod s čerstvými rybami, ktorý je otvorený okrem utorka aj v piatok.

Podeľte sa s priateľmi!