Piešťany, Ensana Hotel Splendid SPA – ozdravné pobyty

  • Od 168€ – 208€ – Ubytovanie 3dni/2noci

  • Od 238€ – 268€ – Ubytovanie 4dni/3noci

  • Ceny sú pohyblivé v závislosti od výberu termínu.

  • Termíny

25.3. – 27.3.2022

22.4. – 24.4.2022

13.5. – 15.5.2022

  • INFORMÁCIE

V cene ozdravného pobytu  je Welcome drink, All Inclusive, Yoga/Body Work, Kolorterapia, celodenný vstup do wellness (vnútorný aj vonkajší bazén a sauny) a fitness.
Zdravotná kozultácia – info o liečení s Konbozelom.

Možnosť využitia rekreačných poukazov.

V cene nie je  mestská daň hradí sa priamo na recepcii: 1.50€/osoba/deň,   platba za psa na   pobyt 45 €, parkovné pri hoteli podľa počtu nocí.

Hormonálna yoga

V príjemnom tempe pri zvukoch inšpirujúcej, krásnej hudby a pohybu sa obnoví vnútorná energia, zdravie, sila a pružnosť.

Hormonálna joga a jej pozitívne účinky:

  • Pri hormonálnej nerovnováhe. U každej z nás prebiehajú rôzne zmeny a telo sa snaží dostať do rovnováhy počas svojho cyklu. U každej z nás je fáza bez energie, chýba nám úsmev, sme napäté, máme výkyvy nálad a do toho prežívanie rôznych situácii.
  • Pri menštruačných problémoch. Bolestivosť, nepravidelnosť, silné, viac dňové krvácanie, problémy s otehotnením, polycystické vaječníky, znížená, zvýšená funkcia štítnej žľazy alebo rôzne autoimunitné ochorenia, v strednom veku menopauza, nepohoda.

A ako pomáha rovnováhe?
Tak, že vráti stratenú energiu, radosť z aktivácie žliaz prináša pozitívne zmeny a pomaly vymiznú problémy horeuvedené. Posilňuje sa imunita, zlepší sa spánok. Spokojnosť, vyrovnanosť, prínos dobrej nálady budeme pociťovať. Má energetický účinok.

Vedené meditácie

Prostredníctvom vedenej meditácie sa ponárame do hĺbky svojho vnútra a sústredíme sa na všetky časti svojho tela a koncentrujeme pozornosť a vyvolanie pozitívnych myšlienok a emócií. Vizualizujeme a prenášame sa na také príjemné miesta, ktoré v nás vyvolávajú pocit zdravia, vitality, slobody, lásky a spojenia s prírodou. Učíme sa na chvíľu odpájať sa od záležitostí bežného života a pracujeme na svojom vnútornom rozpoložení.

Relax

témy:
Objav svoju vnútornú radosť a šťastný, pokojný život
Voda s kyslíkom
Výživa tela a ducha – FIT DETOX

Voda s kyslíkom

Vibrácie sa pohybujú cez vodu v tele, čo pomáha stimulovať cirkuláciu krvi a svalovú relaxáciu. Zlepšuje sa tým lymfatický tok a zároveň sa zníži depresia, stres, hnev a únava.

Kolorterapia

Ponúka dosiahnutie sviežosti energie ducha a tela vedenou koordináciou svalov, meditáciou, cvičením vnímania a odbúraním blokov. Vytvára v pomerne krátkom čase osobnú harmóniu a synchronizuje ľavú a pravú mozgovú hemisféru.
Rozprúdi bioenergiu, zrelaxuje, regeneruje a nastaví myseľ každého v jeho individuálnom tempe. Kolorterapia ako pôsobenie svetla, pomáha pri nedoriešených emocionálnych zážitkoch, prebúdza sebaúctu, tvorivosť, zdravé vzťahy, tvorí nový stupeň fyzického a duševného zdravia v jednotnom celku.