Dovolenka Egypt, Hurghada – Jungle Aqua Park

Jungle Aqua Park Hurghada je úžasné letovisko s nekonečnými možnosťami na ceste k Safaga na pobreží Červeného mora. Keďže je to aquapark, je obľúbený pre svoje tobogany a rôzne bazény, ako aj širokú škálu športových a spoločenských aktivít pre ľudí všetkých vekových skupín.

Dovolenka Egypt, Hurghada – Beach Albatros Resort

Beach Albatros Resort je luxusné útočisko, kde si návštevníci môžu po celý rok oddýchnuť a vychutnať si zázraky Červeného mora s letným počasím. All inclusive rezort na pláži je obklopený upravenými záhradami s rozlohou 123 000 m² so šumivými bazénmi a krištáľovo modrým morom.

Dovolenka Egypt, Hurghada – Albatros Palace Resort

Rezort Albatros Palace bol postavený na 72 000 m2 a ponúka nádhernú oázu pri pláži so širokou škálou aktivít a atrakcií. Tento luxusný 5-hviezdičkový rezort sa vyznačuje vynikajúcou architektúrou, srdečnou pohostinnosťou, najlepším ubytovaním, stravovaním a vybavením.

Informácie k cestovaniu

Vážení klienti, dovolenkári!

Cestovanie do zahraničia ale aj po Slovensku nám sťažujú pandemické opatrenia na zamedzenie šírenia ochorenia COVID-19. Napriek tomu je cestovanie možné za dodržania aktuálnych nariadení a opatrení.

Tu je niekoľko odkazov, ktoré Vám pomôžu sa zorientovať v danej situácii.

Ďakujeme Vám za priazeň a tešíme sa na Vás!

Najlepšie destinácie

Go to Top